Naše vybavenie

Máme pre Vás pripravené všetko kite vybavenie vhodné tak pre začiatočníkov ako i pre pokročilých. Nezáleží, aký je Váš stupeň schopností. V HARAKIRI kite kurze i požičovni a test centre kite vybavenia budete mať vždy k dispozícii vybavenie vhodné pre danú schopnosť. K dispozícii od nás budete mať na výber podľa sily vetra a kite kurzu komorový a/alebo nafukovací kite vo veľkosti od 1,3m2 až po 21m2, kiteboard/mountainboard/kitebuggy, trapéz s protinárazovou vestou, ochrannú prilbu i neoprén. Spolu máme viac než 80 kite kompletov, 60 trapézov, 30 prilieb atd., takže sa nemusíte obávať, že by vám niečo chýbalo!

Naše kite vybavenie spĺňa všetky bezpečnostné štandardy, takže sa môžete bez obáv venovať len kitingu. Značky Naish, Nobile, Flysurfer, Peter Lynn  a Gul sú zárukou kvality a bezpečnosti. Vybavenie kompletne každý rok obmieňame a podľa potreby odborne servisujeme a tak môžete mať istotu, že budete používat len BEZPEČNÉ kite vybavenie a to najnovšie, čo trh ponúka. To všetko znamená Váš ľahší pokrok a samozrejme viac zábavy!

Vybavenie kompletne každý rok obmieňame. Pokiaľ máte záujem, môžete si u nášho partnera KITEBOARDING.CZ kúpiť naše použité kite vybavenie. S nami máte vždy istotu, že je také vybavenie vo výbornom stave, pravidelne a odborne servisované! Ponuku nášho použitého kite vybavenia nájdete tu.

HARAKIRI kite kurz či darčekové balenie môžete ihneď objednať online alebo poslať známemu Tip na skvelý darček pre Vás! Doporučujeme objednať s predstihom, záujem je veľký a máme len obmedzenú kapacitu! Dostupnosť konkrétneho materiálu na požičanie a otváraciu dobu našich HARAKIRI kite test centier doporučujeme overiť predom na našom kontakte! Kontaktujte nás pre viac informácií alebo kvôli špeciálnej ponuke šitej Vám na mieru. Vynasnažíme sa Vám vísť maximálne v ústrety!

 Fotogaléria

kiteboarding, landkiting, snowkiting a buggykiting kurzykiteboarding, landkiting, snowkiting a buggykiting kurzykiteboarding, landkiting, snowkiting a buggykiting kurzy

Rýchly kontakt

Tel.:
Telefon +421 944 413 755
Telefon +420 776 807 518
Email:
Email
Skype:
Skype HARAKIRI_kite_kurzy
ICQ:
ICQ 353846630
kontaktný formulár »
 
 

Najbližšie termíny

 
 

Reklama 

 
 

Originálny darček

Originálny adrenalínový darček 
 

Novinky 

Snowkiting, snowkiting kurzy!

02.01.2023 - Snowkiting a snowkiting kurzy 2023 sú tu!

Teraz kite voňavka v hodnote 4 Eur ako darček ku snowkite kurzu. Odnesieš si nielen množstvo zážitkov, ale aj pekný darček. Kde dostaneš viac? viac »

zobraziť všetky ›

 
 

Voľné miesta 

HARAKIRI kite kurzy hľadajú pre rozšířenie svojho snowkiting teamu kandidátov na tieto pozície.

 
 

Reklama