Profil firmy

V roku 2000 sme úpne prepadli kitingu. Začínali sme v dobe, kedy málokto v Čechách pojmy kiteboarding, snowkiting, landkiting a buggykiting poznal a o nejakých kite kurzoch nemohlo byť ani reč. Učenie sa na vlastnú päsť tak bolo trocha „harakiri“, ale vďaka tomu sme získali mnoho cenných skúseností. Vždy sme svoje skúsenosti radi predávali, a tak jsme v roku 2003 vďaka rastúcemu záujmu pripravili našu prvú ucelenú a profesionálnu ponuku - HARAKIRI kite kurzy – kiteboarding, snowkiting, buggykiting a landkiting kurzy.

Sme dynamická firma a vďaka priazni klientov sme se stali nejväčšou kite školou, požičovňou a test centrami kite vybavenia v Čechách a na Slovensku. Našimi HARAKIRI kite kurzami prešli stovky spokojných kurzantov a dnes vieme, že si kiting s nami užije skutočne každý od 12 do 70 rokov. Najväčší dôraz vždy kladieme na bezpečnosť klientov. Preto sme prepracovali vlastní výukový program, podľa ktorého školíme inštruktorov. Garantom výuky je Ing. Lenka Žůrková, trenér triedy A v powerkitingu, a Ing. Petr Grochal, mezinárodne certifikovaný IKO Level 1 Instructor. Ako prvá kite škola na našom trhu sme zaviedli etický kódex inštruktora. Naše kite kurzy poskytujeme na základe živnostenského oprávnenia.

Snažíme sa prispievať k rozvoju kitingu u nás, a preto spoluporiadame súťaže a propagačné akcie, ako sú TIME OUT SNOWKITING FEST, HARAKIRI KITEBOARDING FEST, NAISH TEST the BEST, majstrovstvá ČR v powerkitingu a buggykitingu atd. Iniciovali sme tiež založenie teamu HRKRriders, ktorý podporuje talentovaných kiterov. Propagovať kiting sa snažíme tiež prostrednictvom médií.

Aj naďalej chceme intenzívne rozvíjať naše služby, aby našim klientom prinášali radosť, aktívnu relaxáciu a pridanú hodnotu. Teší nás, že si zábavu plnú adrenalínu, ktorej sme sami úplne prepadli, užívajú aj naši klienti!

Pozrite sa na ukážkové videá a fotografie, prečítajte si, čo o HARAKIRI kite kurzoch napísali naši klienti a ako nás vidia média. Kontaktujte nás pre viac informácií alebo kvôli špeciálnej  ponuke šitaj Vám na mieru. Vynasnažíme sa Vám vísť maximálne v ústrety!

HARAKIRI kite kurz či darčekové balenie môžete ihneď objednať online alebo poslať známému Tip na skvelý darček pre Vás! Doporučujeme objednať s predstihom, záujem je veľký a máme len obmedzenú kapacitu!
   

 Fotogaléria

kiteboarding, landkiting, snowkiting a buggykiting kurzykiteboarding, landkiting, snowkiting a buggykiting kurzykiteboarding, landkiting, snowkiting a buggykiting kurzy

Rýchly kontakt

Tel.:
Telefon +421 944 413 755
Telefon +420 776 807 518
Email:
Email
Skype:
Skype HARAKIRI_kite_kurzy
ICQ:
ICQ 353846630
kontaktný formulár »
 
 

Najbližšie termíny

 
 

Reklama 

 
 

Originálny darček

Originálny adrenalínový darček 
 

Novinky 

Snowkiting, snowkiting kurzy!

02.01.2023 - Snowkiting a snowkiting kurzy 2023 sú tu!

Teraz kite voňavka v hodnote 4 Eur ako darček ku snowkite kurzu. Odnesieš si nielen množstvo zážitkov, ale aj pekný darček. Kde dostaneš viac? viac »

zobraziť všetky ›

 
 

Voľné miesta 

HARAKIRI kite kurzy hľadajú pre rozšířenie svojho snowkiting teamu kandidátov na tieto pozície.

 
 

Reklama