Objednávka kite kurzu - Objednávka plechovky ZÁBAVA PLNÁ ADRENALÍNU

Pre objednávku kite kurzu vyplňte, prosím, formulár. Termíny kurzov nájdete vľavo v kalendári (modro zvýraznené dni), kde si tiež môžete vybrať typ kurzu a kite centrum. Pre objednávku termínu kliknite na vybraný dátum termínu kurzu. Akonáhle to bude možné, budeme Vás kontaktovať, aby sme Vám potvrdili rezerváciu Vášho termínu alebo Vám ponúkli termín iný.

Pre objednávku plechovky ZÁBAVA PLNÁ ADRENALÍNU vyplňte, prosím, formulár a vyberte si typ kurzu, popr. kite centrum. Pokiaľ chcete objednať konkrétny termín kurzu, vyberte ho vľavo v kalendári (modro zvýraznené dni). V kalendári si iež môžete vybrať typ kurzu a kite centrum. Pre objednávku termínu kliknite na vybraný dátum termínu kurzu. Akonáhle to bude možné, budeme Vás kontaktovať, aby sme Vám potvrdili objednávku darčekového balenia a dohodli spôsob doručenia.

Kontaktný formulár

Vo formulári vyplňte prosím aspoň jeden kontakt na Vás a pole s dotazom či ďalším odkazom. Pre urýchlenie rezervácie, prosím, uveďte pre každého účastníka kite kurzu nasledujúce: meno, priezvisko, bydlisko aj  PSČ, pri zahraničných kite kurzoch rodné číslo kvôli poisteniu, pri neplnoletom účastníkovi kite kurzu vyššie uvedené zákonného zástupcu. Pokiaľ objednávate darčekovú plechovku, uveďte to vo formulári spolu s kontaktom na Vás + druh kurzu!

Objednávku môžete urobiť aj telefonicky na našom kontakte.

HARAKIRI kite kurzy poskytujeme podľa našich Všeobecných obchodných podmienok. Prečítajte si ich, prosím.


Máte vypnuté zobrazenie obrázkov - nejde previesť vizuálnu kontrolu

Prečo sa prihlásiť?

Rýchly kontakt

Tel.:
Telefon +421 944 413 755
Telefon +420 776 807 518
Email:
Email
Skype:
Skype HARAKIRI_kite_kurzy
ICQ:
ICQ 353846630
kontaktný formulár »
 
 

Najbližšie termíny

 
 

Reklama 

 
 

Originálny darček

Originálny adrenalínový darček 
 

Novinky 

Snowkiting, snowkiting kurzy!

02.01.2023 - Snowkiting a snowkiting kurzy 2023 sú tu!

Teraz kite voňavka v hodnote 4 Eur ako darček ku snowkite kurzu. Odnesieš si nielen množstvo zážitkov, ale aj pekný darček. Kde dostaneš viac? viac »

zobraziť všetky ›

 
 

Voľné miesta 

HARAKIRI kite kurzy hľadajú pre rozšířenie svojho snowkiting teamu kandidátov na tieto pozície.

 
 

Reklama