Kite centrum Hurghada - pre NÁROČNÝCH

Naše HARAKIRI kite centrum Hurgáda v Egypte sa nachádza na brehu azúrovo modrého Červeného mora. Zo všetkých našich kiteboarding centier ponúka najvyšší možný komfort. Pri výuke aj ako pokročilý oceníš teplé podnebie, plytkú a teplú vodu bez problémov s prílivom a odlivom a najvyšší výskyt vetra. Páčiť sa určite bude množstvo priestoru na vode, ktorý je rozdelený do troch zón - pre kurzantov, pre začiatočníkov a pre pokročilých. Čaká ťa zázemie s kompresorom na nafukovania kitov, 100% rescue servis, možnosti čistenia a skladovania kite výbavy a na najvyššej úrovni sú tiež všetky ďalšie doprovodné služby. Priamo na mieste sú k dispozícii reštaurácie, lehátka so slnečníkmi, zadarmo WiFi internet, kite shop s veškerými náhradními díly, požičovňa a test centrum kite vybavení NAISH a NOBILE, specializovaný kite servis a veľa možností vyžitia pre doprovod. V každom ročnom období si tak môžeš komfortne užiť naše 3-denné i týždenné kiteboarding kurzy a zábavu plnú adrenalínu a tvoj doprovod skvelú dovolenku. Tu sa  pozri na našu webovú kameru.

HARAKIRI KITE KURZ HARAKIRI KITE CENTRUM ROZSAH CENA (Eur)
3 DENNÝ KITEBOARDING KURZ (Po - St nebo Št - So) Hurghada, Egypt cca 11 hod. iba 430
PŘIHLÁSIŤ
TÝDENNÝ KITEBOARDING KURZ (Po - So) Hurghada, Egypt cca 18 hod. iba 630 PRIHLÁSIŤ

Ubytovanie a strava

Na výber máš množstvo hotelov rôzneho komfortu od dvojhviezdičkových až po tie s päť hviezdičkami. S výberem ubytovania (a dopravou) samozrejme radi pomôžeme cez našu partnerskú cestovnú kanceláriu Exim Tours, kde vďaka našej spolupráci obdržíš na svoj zájazd zľavu vo výške až 8%.

Doprava

Do hotelu ťa za cca 4 hod. dopraví partnerská cestovná kancelária letecky z Prahy, Brna, Ostravy alebo Bratislavy. Zájazd ti zariadime za supr cenu! K nám do HARAKIRI kite centra Hurgáda sa dostaněš z hotelu ľahko a lacno taxíkom alebo miestnymi autobusmi. Nemusíš sa obávať! Pred kurzom od nás obdržíš účastnícky informačný manuál, kde nájděš všetky informácie, ako sa k nám dostať, vrátane mapy, rady čo so sebou atď.

Možnosti vyžitia pre doprovod

Plávanie a opalovanie sa, výlety na koňoch alebo ťavách, potápanie a šnorchlovanie, púštne safari, výlety loďami po mori, prehliadky egyptských pamiatok v Luxore, Káhire apod., windsurfing, sea kayaking a mnoho mnoho ďalšieho.

 Fotogaléria

kiteboarding kurzykiteboarding kurzykiteboarding kurzy

Rýchly kontakt

Tel.:
Telefon +421 944 413 755
Telefon +420 776 807 518
Email:
Email
Skype:
Skype HARAKIRI_kite_kurzy
ICQ:
ICQ 353846630
kontaktný formulár »
 
 

Najbližšie termíny

 
 

Reklama 

 
 

Originálny darček

Originálny adrenalínový darček 
 

Novinky 

Snowkiting, snowkiting kurzy!

02.01.2023 - Snowkiting a snowkiting kurzy 2023 sú tu!

Teraz kite voňavka v hodnote 4 Eur ako darček ku snowkite kurzu. Odnesieš si nielen množstvo zážitkov, ale aj pekný darček. Kde dostaneš viac? viac »

zobraziť všetky ›

 
 

Voľné miesta 

HARAKIRI kite kurzy hľadajú pre rozšířenie svojho snowkiting teamu kandidátov na tieto pozície.

 
 

Reklama