Kite centrum Lefkáda - PRÁZDNINOVÝ raj

HARAKIRI kite centrum Lefkáda je dostupnou alternatívou, ktorá ponúka „veľa muziky za málo peňazí“. Užiť si zábavu plnú adrenalínu tu môžete s týždennými HARAKIRI kiteboarding kurzami. Centrum se nachádza na nejsevernejšom cípe gréckého ostrova Lefkáda v Iónskom mori.

Teplá voda aj slnečné teplé počasie, termický vietor, plytká voda, príjemná cenová nenáročnosť dopravy i ubytovania, množstvo možností vyžitia pre doprovod, "aktívny program pre malé i väčšie deti",príjemná grécká atmosféra, rozmanité možnosti ubytovánia – to sú hlavné plusy HARAKIRI kite centra Lefkáda a dôvody, prečo je toto centrum tak atraktívne.
HARAKIRI KITE KURZ HARAKIRI KITE CENTRUM ROZSAH CENA (Eur)
3 DENNÝ KITEBOARDING KURZ (Ne - Út alebo Št - Pi) Lefkáda, Grécko cca 9hod. + individuálny kiting GRÁTIS! (spolu až 24hod.) iba 300 Eur PRIHLÁSIŤ
TÝDENNÍ KITEBOARDING KURZ (3 dni kurz+deň voľna+ 3 dni kurz) Lefkáda, Grécko cca 18 hod. + individuální kiting GRÁTIS! (spolu až 48 hod.) 520 Eur iba 470 Eur PRIHLÁSIŤ

Ubytovánie a strava

Na výber máš množstvo hotelov i apartmánov rozneho komfortu, možnosťou je aj obytný karavan alebo stan „nadivoko“ priamo na pláži. S výberom ubytovania (a dopravou) samozrejme radi pomôžeme. Zoznam apartmánov a hotelov. Ubytovánie vychádza na cca 30 – 80 eur za dvojlôžkový apartmán a deň.

Doprava

Na Lefkádu sa dostaneš ľahko autom, letecky alebo kombinovane autom a trajektom. HARAKIRI kite centrum sa nachádza na pieskovej pláži dedinky Agios Nikolaos a zo svojho apartmánu sa k nám do HARAKIRI kite centra dostaneš ľahko pešo, skútrom alebo autom (možno prenajať na mieste). Autom pôjdeš väčšinu trasy do Grécka po diaľnici cez Bratislavu (SK), Budapešť (H), Bělehrad (YU), Skopje (MK) a Thessaloniki a Ioaninu (GR). Trasa je dlhá cca 1600 km, trvá cca 20 hod. a za benzín a poplatky tam i spät dáš cca 450 EUR. Pokiaľ sa rozhodneš pre plavbu trajektom, je potrebné sa nalodiť v Benátkách (I), do ktorých urobíš autom po diaľniciach iba cca 500 km z Bratislavy. Diaľničné poplatky (AUT a I) ťa vyjdu na cca 20 EUR. Trajekt ľahko objednáš na www.trajekt.cz. Najrýchlejší spôsob je letecky z Bratislavy, Prahy, Brna alebo Ostravy. Letenky ti radi zariadime. Cesta trvá cca 2 hod.

Na pláž, kde prebieha kurz, sa dostaneš autom, skútrom alebo pešo. Auto alebo skúter si môžeš prenajať (požičovňa áut, požičovňa skútrov) vopred, popr. v meste Lefkáde.

Nemusíš sa obávať! Pred kurzom od nás obdržíš účastnícky informačný manuál, kde nájdeš všetky informácie, ako sa k nám dostať, vrátane mapy, rady čo so sebou atď.

Možnosti vyžitia pre doprovod

Výlety po ostrove na skútri, výlety loďou, vodopády, opalovanie sa a kúpanie na najkrajších plážach Porto Katsiki a Kathisma s azúrovo modrou vodou, výlety na bicykloch, windsurfing, šnorchlovanie, potápanie, taverny, kafetérie, múzeum gramofónov, archeologické muzeum, hrad Agios Mavra, Mys Lefkas, Onasisov ostrov Skorpion, miestne kulinárske špeciality, víno atď.

 Fotogaléria

kiteboarding kurzykiteboarding kurzykiteboarding kurzy

Rýchly kontakt

Tel.:
Telefon +421 944 413 755
Telefon +420 776 807 518
Email:
Email
Skype:
Skype HARAKIRI_kite_kurzy
ICQ:
ICQ 353846630
kontaktný formulár »
 
 

Najbližšie termíny

 
 

Reklama 

 
 

Originálny darček

Originálny adrenalínový darček 
 

Novinky 

Snowkiting, snowkiting kurzy!

02.01.2023 - Snowkiting a snowkiting kurzy 2023 sú tu!

Teraz kite voňavka v hodnote 4 Eur ako darček ku snowkite kurzu. Odnesieš si nielen množstvo zážitkov, ale aj pekný darček. Kde dostaneš viac? viac »

zobraziť všetky ›

 
 

Voľné miesta 

HARAKIRI kite kurzy hľadajú pre rozšířenie svojho snowkiting teamu kandidátov na tieto pozície.

 
 

Reklama