Váš doprovod

Pokojne si na HARAKIRI kite kurz môžete zobrať aj svoj doprovod, ktorý kitingu ešte neprepadol, vrátane detí, nudiť sa nikto nebude. V našich HARAKIRI kite centrách, kde môžete absolvovať naše kite kurzy, požičať si a otestovať kite vybavenie, na nich totiž čaká množstvo športových a kultúrných možností. Patrí medzi ne lyžovanie a snowboarding, snowtubbing, bobová dráha, bežkovanie, saunovanie, kuželky, stolný tenis, fitcentrum, snežný skúter, výlety na koňoch, strelba z kuše a luku, golf, volejbal, minigolf, výlety na loďkách a šlapadlách, horse riding, jazda na ťavách, opalovanie sa a kúpanie, šnorchlovanie a potápanie, štvorkolky, púštne safari, inline skating, cyklistika, húpačky a preliezky pre deti atď., atď.* Váš doprovod Vás tiež môže „s kitom v akcií“ sledovať, fotografovať a pod.

HARAKIRI kite kurz či darčekové balenie môžete ihneď objednať online alebo poslať známemu Tip na skvelý darček pre Vás! Doporučujeme objednať s predstihom, záujem je veľký a máme len obmedzenú kapacitu! Kontaktujte nás pre viac informácií alebo kvôli špeciálnej ponuke šitej Vám na mieru. Vynasnažíme sa Vám vísť maximálne v ústrety!

Poznámky:
* možnosti doprovodného programu záležia na destinácií.

Rýchly kontakt

Tel.:
Telefon +421 944 413 755
Telefon +420 776 807 518
Email:
Email
Skype:
Skype HARAKIRI_kite_kurzy
ICQ:
ICQ 353846630
kontaktný formulár »
 
 

Najbližšie termíny

 
 

Reklama 

 
 

Originálny darček

Originálny adrenalínový darček 
 

Novinky 

Snowkiting, snowkiting kurzy!

02.01.2023 - Snowkiting a snowkiting kurzy 2023 sú tu!

Teraz kite voňavka v hodnote 4 Eur ako darček ku snowkite kurzu. Odnesieš si nielen množstvo zážitkov, ale aj pekný darček. Kde dostaneš viac? viac »

zobraziť všetky ›

 
 

Voľné miesta 

HARAKIRI kite kurzy hľadajú pre rozšířenie svojho snowkiting teamu kandidátov na tieto pozície.

 
 

Reklama