Obmedzenia

Naše HARAKRI kite kurzy si môže užiť naozaj každý! Na prihlásenie nepotrebujete nijaké lekárske potvrdenie alebo osvedčenie, postačí Váš dobrý zdravotný stav. Náročnosť kurzu je podobná ako pri lyžovaní alebo tenise, takže je to skutočne hračka. Náš kite kurz zvládne zdatný športovec ale aj krehké dievča bez športových ambícií.

Pri účastníkovi kite kurzu mladšom ako 18 rokov vyžadujeme povolenie zákonného zástupcu. Pri účastníkovi kite kurzu mladšom ako 15 rokov vyžadujeme povolenie zákonného zástupcu a jeho osobnú prítomnosť na našom kite kurze.

HARAKIRI kite kurz či darčekové balenie si môžete ihneď objednať online alebo poslať známemu Tip na skvelý darček pre Vás! Doporučujeme objednať s predstihom, záujem je veľký a máme len obmedzenú kapacitu! Kontaktujte nás pre viac informácií alebo kvôli špeciálnej ponuke šitej Vám na mieru. Vynasnažíme sa Vám vísť maximálne v ústrety!

Rýchly kontakt

Tel.:
Telefon +421 944 413 755
Telefon +420 776 807 518
Email:
Email
Skype:
Skype HARAKIRI_kite_kurzy
ICQ:
ICQ 353846630
kontaktný formulár »
 
 

Najbližšie termíny

 
 

Reklama 

 
 

Originálny darček

Originálny adrenalínový darček 
 

Novinky 

Snowkiting, snowkiting kurzy!

02.01.2023 - Snowkiting a snowkiting kurzy 2023 sú tu!

Teraz kite voňavka v hodnote 4 Eur ako darček ku snowkite kurzu. Odnesieš si nielen množstvo zážitkov, ale aj pekný darček. Kde dostaneš viac? viac »

zobraziť všetky ›

 
 

Voľné miesta 

HARAKIRI kite kurzy hľadajú pre rozšířenie svojho snowkiting teamu kandidátov na tieto pozície.

 
 

Reklama